Altın İğne

Kliniğmizde güvenle yaptığımız FDA onaylı Vivace Altın İğne RF ile cildinizdeki sıkılaşmaya inanamayacaksınız.Vivace Altın İğne RF ameliyatsız cilt gençleştirme teknolojilerinde gelinen son noktadır.Tek seansta bile harika sonuçlar verir,

ALTIN İĞNE RF VİVACE

Vivace,cildin katmanlarına derinlemesine  Radyo Frekans(MFR) enerjisi göndererek cildin kollajen ve elastin büyümesini harekete geçiren, yenilenmiş, genç ve ışıltılı bir cilde kavuşmanızı sağlayan devrim niteliğinde FDA onaylı bir cilt sıkılaştırma prosedürüdür.

Prosedür, deri üzerine altın mikroiğneli bir el aparatı olan cihazla radyo frekans(MFR) enerjisini cildin birçok katmanına bırakmaktır. Mikroiğnelerin ve MFR enerjisinin birlikte kullanılması, cilde daha iyi nüfuz etmesine ve üst tabakasının değişmeden kalmasına yardımcı olur.

Bu yenilikçi ekipman, konfor maksimizasyonunu ve genel memnuniyet sağlar.Lazerin radyo frekansı, farklı cilt tiplerine, tedavi alanlarına ve cilt sorunlarına uyacak şekilde özelleştirilebilir. Post-inflamatuar hiperpigmentasyon riski de daha koyu cilt tonu olan hastalar için azaltılır ve melazma veya diğer renkli lezyonlardan muzdarip hastalarda kullanım için güvenlidir.

Cilt hücrelerinin kollajen üretimini arttırmak, cildin tonusunu ve dokusunu geliştirmek için t için kırmızı bir LED  kullanılır. Bir diğer kullanılan mavi LED ise akneye neden olan bakteriler üzerinde etkilidir ve mevcut sivilcelerin görünümünü iyileştirir.

 

VİVACE MİCRONEEDLİNG RF kimlere uygulanır ve faydaları nelerdir?

Güvenli, rahat tedavi

Olağanüstü cilt sıkılaştırma sonuçları

Yaraları, sarkmayı ve gerilmeyi azaltmaya yardımcı olur.

Kullanılan A ve C vitaminlerinin daha iyi emilimini sağlar.

Gözenek boyutunu, cilt yağ salgılarını ve sivilce oluşumunu azaltmaya yardımcı olur.

Daha düzgün bir cilt tonu ve doku üretilmesine yardımcı olur

Akneli hastalarda

Güneş hasarı olanlarda

Büyük gözeneklere sahip olanlarda

Kırışıklıklarda

İnce Çizgilerde

Hiper Pigmentasyonda

Deri çatlağında

Düzensiz Cilt Tonu olanlarda güvenle kullanılabilir.

Vivace FDA onaylıdır.

VİVACE MİCRONEEDLİNG uygulana bölgeler;

Vücudun veya yüzün hemen hemen her alanınında kullanılabilir

Herhangi bir cilt tonu veya tipinde uygulanabilir

 

VİVACE MİCRONEEDLİNG TEDAVİSİNDE NELER İÇERİR?

Vivace microneedling uygulaması, tedavi alanının bulunduğu yere cilt yüzeyine yerleştirilen bir el aleti vasıtasıyla gerçekleştirilir. Vivace, belirli bir derinlikte doğru bir şekilde uygulandığında, MFR enerjisini cilde maksimum seviyede verir.Mikroiğnelerin her biri yeni kılcal damarlar yaratmasının yanı sıra cildin en üst katmanında yeni kolajen, elastin ve hiyalüronik asit üretmesini sağlar. Altın İğne Radyofrekansta minimal invase dermal ve volumetrik rejuvenasyon sistemi ile olumlu sonuçlara acısız ve hızlı bir şekilde ulaşmak mümkündür.Mikro iğneleme işlemine başlamadan önce uygulamanın yapılacağı alana lokal anestezik krem uygulanır.Mikro iğneler ciltte çok sayıda mikroskobik delik açarak cildin stimulasyonunu arttırır ve daha fazla kolejen üretmesine neden olur. Açılan bu deliklerden A ve C vitamini içeren ürünler verilerek ciltte penetrasyon sağlanır.  A ve C vitaminleri cildi stimule ederek cildin canlanmasına, daha genç görünmesine yardımcı olur. Ek olarak, cilt sıkılaşmaya başlar yağ bezelerinin aktivitesi yavaşlar aknelerin azalması sağlanır tüm yaş gruplarına uygulanır yan etki oluşturmaz morarma kanama oluşmaz altın iğne kullanım alanları ; cilt gençleştirme cilt yenileme lifting yüz germe elastikiyet kaybı tedavisi  yüz Ve Çene hatlarının  belirginleştirmesi boyun toparlama ince kırışıklıkların tedavisi sivilce izlerinin tedavisi akne tedavisi genişlemiş gözenekleri tedavisi cilt tonunun düzenlenmesi sebumunun dengelenmesi çatlakların tedavisinde etkilidir. Sonuç olarak, daha pürüzsüz, daha şık ve daha genç görünen bir cilde sahip olursunuz. Tüm tedavi 30 – 60 dakika sürmektedir ve hastalar uygulamadansonra günlük hayatlarında herhangi bir kesinti yaşamamaktadırlar.

Vivace neredeyse ağrısızdır. Vivace, eşsiz ve konforlu bir hasta deneyimi için tasarlanmıştır. Benzersiz robotik motor o kadar hassastır ki, herhangi bir başka cihaza göre rahatsızlık düzeyini bir sıfıra indirger.

                                                                                                   Dr.Serdar KAYAGİL