Hakkımızda

Epiline Estetik Dermotoloji Polikinliği

2007 yılında Dr.Serdar Kayagil ve Uzm.Estetisyen Ayşegül Kayagil tarafından kurulan Polikliniğimiz Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olup Estetik Dermatoloji alanında hizmet veren uzman bir sağlık kuruluşudur.Polikinliğimiz de sadece FDA onaylı cihazlar kullanılmaktadır Önceliğimiz medikal estetik probleminizin tespit edilmesi ,doğru tedavi seçeneklerinin size sunulması ve yüzde yüz hasta memnuniyetidir.

Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüylerin lazer enerjisi kullanılarak kıl köklerinin kalıcı olarak tahrip edilmesi esasına dayanan epilasyon yöntemidir Özel Epiline Estetik..

Devamı
Hydrapowerfacial

Hydrapowerfacial cilt bakım uygulaması ile yeni bir boyuta taşıyan üstün bir cilt yenileme uygulamasıdır Amerika’da yapılan klinik çalışmalarda Hydrap..

Devamı
Altın iğne Radyofrekans

Altın iğne Radyofrekans, “Ameliyatsız Cilt Gençleştirme” teknolojilerinde gelinen son noktadır. Sistemde tercih edilen özel tasarımlı altın kaplama mi..

Devamı
Dolgu

Çökmüş göz altları birçok kadının ve erkeğin estetik sorunlarının başında gelmektedir,ama artık özel olarak geliştirilen dolgu yöntemi ile göz altında..

Devamı
Saç Tedavileri

Saç dökülmesi erkekler kadar kadınları da etkileyen önemli bir estetik sorundur. Hormonal ve besinsel faktörler, genetik yatkınlık, kıl gelişimi bozuk..

Devamı
Ameliyatsız Yüz Germe

Son yıllarda yüz germe ameliyatlarına alternatif olarak uygulanan bir yöntemdir. Cilt altına yerleştirilen ipliklerin etkisi ile yüz ve boyun bölgesi..

Devamı
H IOO Gençlik Aşısı

Cilt gençleştirme amacıyla kullanılan bir mezoterapi yöntemidir. Yaygın olarak gençlik aşısı adıyla da bilinmektedir. Cilt yaşımızın ilerlemesi ile ko..

Devamı
Karbon Peeling

Karbon peeling cilt yağlanmasını azaltan, gözenekleri küçülten, cildin aydınlanmasını ve gençleşmesini sağlayan bir tedavi yöntemidir. Ayrıca hafif dü..

Devamı
Dövme Silme

Dövme silme tedavisinde Q-swithched Nd YAG lazer kullanılır. Lazer atışları ile dövme boyası (pigmentler) parçalanır ve küçük parçalara ayırılır. Bu k..

Devamı
Bize Ulaşın!
Blog

Sizin için yazdıklarımıza göz atın.