Hydrapowerfacial

Hydrapowerfacial

Kliniğimizde güvenle ve yüzde yüz hasta memnuniyeti ile uyguladığımız Hydrapowerfacial cilt bakım uygulamaları yaz mevsimine girerken cildinize kışın verdiği hasarları yok ederek cildinizin ihtiyacı olan parlaklığı ve ışıltıyı sağlar.

Hydrapowerfacial ”, “vorteks füzyonu” kullanarak cildinizi toksinlerden arındıran, canlandıran ve koruyan, hızlı sonuç veren ve uzun vadeli faydalar sağlayan ödüllü, patentli teknolojiyi kullanan devrim niteliğinde tıbbi bir sistemdir.

Bu tedavi, antioksidanlar, peptitler ve hiyaluronik asitle dolu süper serumları kullanarak cildi derinlemesine temizler, eksfoliye eder, özütler ve nemlendirir.

Sadece cilt bakımı sağlamaz aynı zamanda cilt sağlığınızı korumaya yarar.

Hydrapowerfacial işlemi birkaç aşamadan oluşur;

  • Eksfoliasyon;İlk adım, ölü deri hücrelerini ve gözenekleri temizleyerek sağlıklı, doğal olarak parlayan bir cildi ortaya çıkarmaktır.
  • Peeling;Hydrapowerfacial ile ikinci adımda Glysal ™ adı verilen özel bir serumla peeling yapılır ama klasik peeling işleminde olduğu gibi kızarıklık oluşturmaz.
  • Siyah noktaların temizlenmesi; Bir sonraki adım, nazik, ağrısız bir vakumlama ve Beta-HD ™ serumu yardımıyla gözeneklerinizin temizlenmesi
  • Tedavi aşaması;Bu aşamada, Hydrapowerfacial sistemi, kahverengi lekeler, ince çizgiler veya hiperpigmentasyon gibi belirli cilt durumunuz için özel bir tedavi sağlar.
  • Füzyon:Daha sonra sağlıklı ve ışıltılı bir cilt için özel bir antioksidan, peptit ve hiyaluronik asitle dolu serum serumu uygularız.

Yaklaşık 30 dk süren bu uyguladan sonra hemen günlük hayatınıza dönebilirsiniz

                                                                                     Dr.Serdar Kayagil

.