Hydrapowerfacial

Hydrapowerfacial ,Amerikan Cilt Bakım uygulaması cilt bakımında devrim niteliği taşıyan üstün bir cilt yenileme teknolojisidir. Amerika’da yapılan klinik çalışmalarda Hydrapowerfacial cilt bakımı uygulamasının  diğer bir çok cilt yenileme  yöntemlerine göre daha iyi ve etkili sonuçlar  verdiği görülmüştür.Uygulama sonrasında hemen ortaya çıkan pozitif sonuçlar herkeste etkili olduğunu yağlı,bronz,hassas ve yaşlanmış ciltlerde dahi cilt sağlığının arttırdığını göstermiştir.Hydrapowerfacial yağlı,tıkalı gözenekler ve gözenek büyüklüğü tedavisinde,güneş hasarı ve lekelerinde,kırışıklıklarda,kuru ve nemsiz ciltler de mükemmel sonuçlar verir. Hydrapowerfacial temizlik aşamasında kullanılan solüsyonların içeriğinde bulunan özel deniz yosunu ile gözeneklerin içini tıkamış yağları yumuşatır cildin nemini arttırır böylece cilt taze pürüzsüz temiz ve ışıldayan bir görünüme sahip olur. Diğer aşamada cildin ihtiyacı olan ve sistemin kendi içinde hazır halde bulunan A,B1,B2,B3,B12,C,D,E,F ve K vitaminleri açısından zengin içeriğe sahip solüsyonlarla uygulamaya devam edilip,anti aging açısından son derece önemli bir bakım ortaya çıkarmaktadır.Hydrapowerfacial yeni nesil bakım teknolojisi sayesinde; vakum sistemi ile cildi ölü hücrelerinden arındırır. Diğer aşamada içerisinde salisilik asit ve bal ekstreleri olan solüsyonlar sayesinde vitamin dengesi sağlanan  cilt, iritasyonun olmadığı bir hal alır başarılı bir bakım  ortaya çıkar.Hydrapowerfacial da hedefimiz sadece cildin görünümünü düzeltmek değil, gerçekten yenilemek sağlıklı ve genç cilt elde etmektir. Cilt sağlığı bir yaşam biçimidir.Düzenli aylık bakımlar doğru uygulamalar cilde uygun ürünler bu hedefe ulaşmamızı sağlayan unsurlardır. Hydrapowerfacial anında ve uzun süreli sonuçlar sağlar. Her cilt tipinde kullanılabilir.

Led terapileri : kırmızı led; yaşlanmış ve lekelenmiş cilt için kullanılır mavi led; yağlı ve karma ve sivilceli ciltlerde tedavi amaçlı kullanılır tamamen ağrısız konforlu bir tedavi metodudur

Hydrapowerfacial solüsyonlarında ki vitaminler ne işe yarar?

A vitamini; Cildin oluşumunda ve gelişiminde önemli bir role sahiptir. Çok kuru ve hassas ciltlerde , burun üstü, kaş çevresi bölgelerinde oluşan kuruluğu kısa zamanda giderir ve sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlar. A vitamini yağ fonksiyonlarını dengeler ve siyah nokta oluşumunu engeller. Doğal kolajen oluşumuna destek verir.

 

E vitamini; Yaşlanmanın cilt üzerindeki belirtilerinin azaltılması, cildin daha parlak olması ve kırışıklıklarının hafiflemesi gibi pek çok faydası vardır. Yaşla birlikte cildin elastikiyeti azalır ve cilt incelmeye başlar. Bu doğal bir süreçtir. E vitamini cilde esnekliğini veren kolajen üretimini arttırarak yaşlılığın cilt üzerindeki belirtilerini geciktirebilir. Kolajen arttıkça bağ dokusu güçlenir ve cilt sıkılaşır.

 

Peptitler; Anti-aging uygulamalarının olmazsa olmazı amino asitlerdir. Cilt hücreleri için önemli bir yere sahiptir. Peptitler kırışıklıkların düzeltilmesi ve iletici olarak kullanılır. Mimik kırışıklıklarını azaltır. Cildi nemli tutar. Dermo peptitler hücre yapısını iyileştirerek cildi sıkılaştırır. Güzel, ışıltılı ve sıkı bir cilt için düzenli kullanılmalıdır.

 

B vitamini; Cildin dengesini koruyarak nemin ciltte tutulmasını sağlar böylece cildi kurumalara karşı korur. Hasarlı olan cildi iyileştirir, cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur. Derideki pigmentleri düzenleyerek cildin aşırı koyulaşmasını engeller. Cildin üzerinde beliren düzensiz beyaz lekeleri önler, sağlıklı hücre oluşumunu sağlar, böylece cilt hücresinin ömrü uzar.

B 12 vitamininin en önemli özelliklerinden biri cildin gençliğini koruma yeteneğidir. Pürüzsüz ve esnek bir cilt sunar. B12 vitamininin eksikliği erken çizgi ve kırışıklıkların oluşmasına yol açar.

 

Antioksidanlar; Cilt hücrelerinin serbest radikallere karşı korunmasında etkilidir. Cilt üzerinde zararlı maddelerin üremesini ve büyümesini engeller. Yaşlanma etkilerini oluşturan nedenlerle mücadele eder. Kan dolaşımını arttırır, cildi sıkılaştırır, güneş hasarlarını en aza indirir. Cilt sağlığı için son derece gereklidir. Gen. Ve sağlıklı cildin anahtarıdır.

 

C vitamini; Solgun ve donuk bir ciltten şikayetçiyseniz ihtiyacınız c vitamini olabilir. Ölü ve zararlı hücrelerden cildi arındırıcı etkisi sayesinde cilt dokusunun güçlü bir şekilde iyileşmesini sağlar. Cilt hücre yapısını koruyucu özelliği sayesinde cildiniz daha sağlıklı görünecektir. Cildi güneş ışıklarından korur, dış faktörlere karşı koruma sağlar (eğer sigara içiyorsanız bunu dış faktör olarak değerlendirebilirsiniz). C vitamini temel olarak kolajen üretiminde gerekli olan temel moleküllerin birleşimini gerçekleştirir ki bu da cildin daha sağlıklı olmasını ve güzel görünmesini sağlar.